CLIGURU

CLIGURU_H3C.pngHCIE_Storage_Yasin_ALTUNTOP.pngHCIE_Yasin_ALTUNTOP.pngHCIE_Turgay_ATES.pngHCIE_Ozum_AKTAS.pngCLIGURU_HALP.png
CLIGURU
 
DUYURULAR
CLIGURU H3C Eğitim ve Servis Partneri
H3C ile servis ve eğitim partnerliği a...
CCIE R&Sv5 KAPILARI AÇILDI!
Türkiyede açılan ilk CCIE R&Sv5 sıni...
CCNP RS Eğitimi Güncellendi
Uzun zamandır beklenen CCNP Routing and...
SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI EĞİTİMİ
Kurumlar ve özel şirketler ile birlikt...
 
   Bilgi çağını yaşayan ve hızla küreselleşen dünyada bilgi ve iletişim teknolojileri her geçen gün önem kazanmaya devam etmektedir. Birçok firma hedeflerine ulaşabilmesi için en doğru, en etkili hizmet ve uygulamalara; alanındaki diğer firmalarla rekabet edebilmesi için ise yeni teknolojilere ihtiyaç duymaktadır. Bu da beraberinde bilişim alanında uzmanlaşmış, yenilikleri ve gelişmeleri takip eden ve sürekli gelişen sektöre ayak uyduracak şekilde kendini geliştiren işgücü gereksinimini getirmektedir. Ne yazık ki Türkiye'de bu sektörde nitelikli eleman açığı çok fazladır.
   İşte CLIGURU'nun amacı, bilgi ve iletişim sektöründeki ihtiyacı karşılayacak alanında fark yaratan işgücünü yetiştirmek, firmalara bu alanda uygun çözümler üretmek ve mevcut çalışanlarına gereksinimleri karşılayacak eğitimleri vermektir. Genç ve dinamik bir eğitmen kadrosuna sahip olan CLIGURU, alanında en iyisi olmak için sürekli araştırmalar yaparak kendini geliştirmekte ve Türkiye'nin önde gelen eğitim ve danışmanlık merkezlerinden olmayı hedeflemektedir.
   Misyonumuz; alanında uluslararası standartlarda eğitim ve hizmet vermek, nitelikli kursiyerler yetiştirmek, teknik konularda en hızlı ve kesin çözümleri sunmak ve en güncel bilgiler ve teknolojiler ile kendimizi donatmaktır.
   Vizyonumuz; ülkemizin teknoloji ile ilgili proje ihtiyaçlarını yakından takip ederek çözüm üreten, dünyanın kullandığı en son teknolojik ve bilimsel gelişmeleri uygulayan, alanında en iyisi olmayı amaçlayan, milli değerlerimize sahip saygın bir eğitim ve danışmanlık merkezi olmaktır.
   Hizmetlerimizden bazıları;
  • Bireysel eğitimler
  • Kurumsal eğitimler
  • Danışmanlık
  • Sistem denetleme ve zafiyet testleri
  • Cihaz yük ve özellik testleri
  • Sınıf kiralama
   ISO 9001:2015 Kalite Politikamız aşağıda belirtilmiştir.
''ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile “KALİTE yi olmazsa olmaz bir zorunluluk” olarak görmek ve bu çerçevede; . Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak, . Yasalara ve mevzuatlara uygun çalışmak . Teknolojik gelişmeyi yakından takıp ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst ,planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek, . Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmaktır.''
   CLIGURU
Sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi nedir?: Kurum ve şirketlerin bilişim alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış, pratik uygulamaları ve teorik konuları içeren kapsamlı eğitimlerdir.
 
Cisco Learning Partner Cisco Learning Partner Microsoft Learning Partner Authorized Pearson Vue Test Center